ВІТАЄМО ВАС НА СТОРІНЦІ ШКОЛИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ІМ.В.ПОЛТАВЦЯ НАУКМА!

Школа соціальної роботи ім. В.І. Полтавця  - перша в Україні професійна школа у сфері соціальної роботи, створена 1994 р.З 1995 року у Школі соціальної роботи діє магістерська програма з підготовки соціальних працівників, бакалаврська програма відкрилася в 1997 році. Навчання тут дає можливість отримати теоретичні знання зі спеціальності,  а також відпрацювати свої навички на практиці.

Школа є членом Міжнародної Асоціації Шкіл соціальної роботи (IASSW) та Східноєвропейської Міжрегіональної Асоціації Шкіл соціальної роботи (EASASSW).

Підготовка слухачів курсів підвищення кваліфікації з соціальної роботи в партнерстві з МЦРЛ Україна

Партнерство між університетом та громадською організацією може бути взаємовигідним, і що важливіше - корисним для тих, хто користується "продуктом" їх спільної роботи.

Цього тижня Школа соціальної роботи у партнерстві з МЦРЛ Українарозпочала підготовку уже третьої групи слухачів курсів підвищення кваліфікації з соціальної роботи.

Науково - практична конференція «Соціальна робота в умовах збройних конфліктів »

4 лютого 2016 року в стінах Школи соціальної роботи пройде Науково практична конференція «СОЦІАЛЬНА РОБОТА В УМОВАХ ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТІВ»

Міжнародні фахівці про ШСР

Школа соціальної роботи НаУКМА  однією з перших  у Східній Європі отримала членство у Міжнародній Асоціації Шкіл соціальної роботи (IASSW). Дуже важливо, що ШСР НаУКМА  працює над журналом “Social Policy and Social Work in Transition”. Це значний внесок у розвиток та міжнародне визнання вашого вищого навчального закладу.  Я особисто працюю з Школою соціальної роботи НаУКМА з 1997 року, і наша співпраця завжди була успішною.

Випускники про ШСР

Які знання та навички, отримані під час навчання в ШСР, є для Вас актуальними сьогодні?

«Здатність вчитися новому, навички самоорганізації, знання із психології, менеджменту та юриспруденції, реальна практика соціальної роботи з різними людьми і в різних організаціях» (Леся Нечипоренко, випускниця магістерської програми 2010 року, власниця фермерського господарства «Каравай»)